top of page
Sociálne siete

VITAJTE

​Erasmus+ Filozofická fakulta UPJŠ

Rozšíriš si svoje obzory

  • Facebook
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Black Facebook Icon

Erasmus+

možnosť vycestovať

do 27 krajín,

 na 104 univerzít

kliknutím na mapu si vyberieš krajiny

AIS2.jpg
europe_map.png
NEWS
NAŠE PRÍBEHY
9.jpg

Dagmar Mišenková, 

Nemecko 

88133426_1508095172688242_62243333921046

Petra Jenčušová,

Španielsko

JEDNOTLIVCI

Program Erasmus+ poskytuje možnosti ľuďom každého veku a pomáha im rozvíjať znalosti a skúsenosti a vymieňať si ich v rámci inštitúcií a organizácií v rôznych krajinách.

Zlepšenie jazykových znalostí z nemčiny, nové skúsenosti, lepšie spoznanie krajiny a kultúry, navštívenie známych aj neznámych miest

 “kamaráta na telefón” z Nemecka

s ktorým si budem môcť aj naďalej zlepšovať nemecký jazyk...

Vďaka našej katedre som mala možnosť absolvovať Erasmus+ študijný pobyt na Malorke v Španielsku. Mojou hosťujúcou univerzitou sa na 5 mesiacov v zimnom semestri stala Universitat de les Illes Balears a s radosťou môžem zhodnotiť, že to boli jedny z mojich najkrajšie prežitých mesiacov.

ORGANIZÁCIE

Program Erasmus+ poskytuje možnosti pre širokú škálu organizácií vrátane univerzít, poskytovateľov vzdelávania a odbornej prípravy, think tankov, výskumných organizácií a súkromných podnikov.

Filozofická fakulta v obraze
Happy girl in the world.jpg

Mgr. Lenka Abrinková

Portugalsko

„Raz Erasmák, navždy Erasmák“. Toto heslo mi povedali moji zahraniční a skúsenejší kamaráti na mojom prvom Erasmus + pobyte v Litve. Vtedy som nerozumela. Teraz rozumiem dokonale. Mám za sebou svoj tretí Erasmus. Po pobyte v Litve som si odbehla na pobyt do Prahy na Karlovku a už ako čerstvá doktorandka som zamierila do Fara v Portugalsku na stáž.

Španielsko 2.jpg

Michal Kocaj,

​Španielsko

Aj keď možno na poslednú chvíľu, v zimnom semestri v druhom ročníku magisterského stupňa som sa rozhodol po prvýkrát vycestovať cez program ERASMUS+ do španielskej Huelvy. Precestoval som vyše 30 krajín, no Španielsko ma vždy lákalo o niečo viac ako len na krátku návštevu. 

bottom of page